BAŞKAN SEYFİ DİNGİL: CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

20150417baskanİskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Başkan Seyfi Dingil, yayımladığı mesajında, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 95. yıl dönümünü büyük bir heyecan, sevinç ve coşkuyla kutladıklarını belirtti. İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, mesajında şunları kaydetti:

BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’DEN MUHTARLAR GÜNÜ MESAJI

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, muhtarlık görevinin sevgi ve fedakârlık isteyen zor bir görev olduğunu belirterek demokrasi zincirinin ilk halkası olan vatandaşların devlete ihtiyaç duyduğunda çaldıkları ilk kapının muhtarlıklar olduğu söyledi. Belediye Başkanı Seyfi Dingil, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle yazılı bir mesaj yayınladı.

BAŞKAN SEYFİ DİNGİL ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

20181015parke1İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, halka kalıcı hizmetler yapmanın gayreti içerisinde olduklarını belirtti. Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Şahin Tepe bölgesinde devam eden yol ve kaldırım çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Seyfi Dingil çalışmaların en kısa sürede tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacağını söyledi.

BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’DEN AŞURE GÜNÜ MESAJI

20180922asureİskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Aşure Günü nedeni ile bir mesaj yayınladı.Mesajında birlik beraberlik ve kardeşliğe vurgu yapan Başkan Seyfi Dingil,"İslam dininin en kıymetli dört ayından biri olan Muharrem Ayı, aynı zamanda Hz. Muhammed (SAV) Mekke'den Medine'ye hicret etmesi dolayısıyla hicri yılın başlangıcıdır. İslam tarihi açısından birlikteliğin, verilen nimetlere şükretmenin adı olan aşure günü; zalimlere ve zulme karşı doğruluktan ayrılmayan, Hz. Peygamberimizin sevgili torunu Hz. Hüseyin'in, Kerbela'da şehit edilmesi hüznünü de barındırmaktadır.

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: İSKELE İSKENDERUN HALKINA TAMAMEN KAPATILMAK İSTENİYOR

20180917seyfiİskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, iskelenin İskenderun halkına tamamen kapatılmasına asla müsammaha göstermeyeceklerini belirtti. Belediye Başkanı Seyfi Dingil, yaptığı yazılı açıklamada, HBB ‘nin HADO projesi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Seyfi Dingil, yaptığı yazılı açıklamada şunları kaydetti: “HBB Başkanı Lütfü Savaş’ın sosyal medya hesabından paylaşmış olduğu” HADO projesiyle ilgili bizlere iskele tahsisi yapılmıyor ”şeklindeki ifadeleri gerçeklerle hiçbir alakasının olmadığı gibi kendi beceriksizliklerini kamuoyunu yanıltarak kapatmak istemesinin bir sonucudur.

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 90 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939