İSKENDERUN BELEDİYESİNDE HALK GÜNLERİ DEVAM EDİYOR

20170808baskan1İskenderun Belediyesinin katılımcı ve birlikte yönetim örneği olarak sürdürdüğü Halk Günleri devam ediyor.Her Salı günü İskenderun Belediye Başkanlığı makamında vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşen halk gününde sorunlara ve taleplere belediyenin imkânları ölçüsünde çözüm üretiliyor.

SORUNLARINI TEK TEK DİNLİYORUZ

Halk gününde İskenderunluların her konudaki taleplerini dinlediklerini belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “Halk günleri programlarında vatandaşlarımız sorunlarını tek tek dinliyoruz. Halkımız ile farklı programlarda ve birçok etkinlikte sık sık birlikteyiz. Ama bire bir, yüz yüze halkımız ile bir araya geldiğimiz bu halk günleri çok çok önemli. İstek ve talepleri anında değerlendirir iken aynı zamanda da gerekli birimlere talimatlar veriyoruz” dedi.

SOSYAL BELEDİYECİLİK İLKEMİZ

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”İlçemizde yaşayan yediden yetmişe tüm halkımıza hitap eden çalışmaları, projeleri ve hizmetleri hayata geçirme gayretindeyiz. Sosyal belediyecilik anlayışının tüm gereksinimlerini uyguluyoruz. Yerel yönetim olarak halkımızla her zaman iç içe olmayı, onların sıkıntılarını onlardan dinlemeyi ve çözüm yolları üretmeyi birinci öncülüğümüz haline getirdik “diye konuştu.

 

 

 

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 90 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939