HALKIMIZA HİZMET İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ

20170808gece1İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, halka hizmet noktasında gece gündüz demeden çalıştıklarını belirtti. Hatay İl Kültür ve Turizm Müdürü Hüsnü Işıkgör ve İskenderun Eczacı Teknisyenleri ve Kalfaları Derneği Başkanı Cemal Çelik ve üyeleri İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti.

KURUMLARIMIZ İLE İLETİŞİM HALİNDEYİZ

İskenderun’u daha modern bir kent haline getirmek için çalıştıklarını belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Bu anlamda kamu kurum ve kuruluşlar ile iletişim halindeyiz. Bölgemizde yeni turizm danışma ofisinin yapım çalışmaları tamamlanmak üzere. Turizm müdürlüğümüz ile birlikte bölgede turizmin gelişmesi noktasında bir takım çalışmalar içerisindeyiz. İskenderun denizi, doğası ve kültürü ile ayrı bir güzel. Bu anlamda Turizm müdürlüğümüze gereken desteği her zaman vermeye hazırız” dedi.

HALKIMIZ HİZMETİN EN GÜZELİNE LAYIK

İskenderun Eczacı Teknisyenleri ve Kalfaları Derneği Başkanı Cemal Çelik ve üyelerinin ziyaretinde konuşan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Sivil toplum kuruluşlarına büyük önem veriyoruz. Sizlerin görüş ve önerileri bizler için çok önemli. İskenderun’umuzu daha yaşanılabilir bir kent haline getirmek için elbirliği içerisinde hareket etmemiz gerekiyor. İskenderunlu hemşerilerimiz her şeyin en iyisine layık. İskenderun hizmetin en güzelini hak ediyor. Vatandaşımızın hizmetkârı olma noktasında her geçen gün gece gündüz demeden çabamızı, gayretimizi sürdüreceğiz”şeklinde konuştu.

 

 

 

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 90 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939