ANADOLU ÖĞRENCİ BİRLİĞİNDEN BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’E TEŞEKKÜR

20180514ogrenci1Anadolu Öğrenci Birliği Akdeniz Bölge koordinatörlüğü tarafından organize edilen “Vakti Kuşanmak Geleceği Konuşmak” temalı 5. Gençlik Buluşması İskenderun’da gerçekleşti. Anadolu Öğrenci Birliği bölge temsilcisi Osman Öz yaptığı açıklamada gençlere vermiş olduğu desteklerden dolayı İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e teşekkür etti. Düzenlenen program hakkında bilgiler veren Öz,”Her yıl düzenlenen gençlik çalıştayının bu yıl beşincisini İskenderun’da düzenliyoruz. İskenderun’da bizlere güzel bir ev sahipliği yapan İskenderun Belediyemize teşekkür ediyoruz. Çalıştayın düzenlenmesinde amaç erdemli, onurlu, ahlaklı ve daha yaşanabilir bir gelecek için “Vakti Kuşanmak, Geleceği Konuşmak” zamanıdır. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin ülkesine, devletine ve milletine bağlı olarak yetişmeleri çok önemli bir konu” dedi.

Öz”Bizler birlikte insan olabilmek için, insan kalabilmek için, merhamet ve adalet sahibi olmak için konuşmalıyız. Okuyan, araştıran, yazan, düşünen ve en önemlisi yaşayan bir gençlik önceliyoruz. Her gencin mutlaka bir davası olmalı. Tarih ve gelecek şuurunu zihinlerimize yerleştirmeliyiz.”şeklinde konuştu.

Çalıştaya katılan öğrencilere İskenderun Belediyesi sosyal tesislerinde çeşitli ikramlar yapılırken gençler İskenderun sahilini gezerek bol bol hatıra fotoğrafı çektirerek düzenlenen etkinliğe katkılarından Başkan Seyfi Dingil’e teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

 

 

 

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939