İSKENDERUN 1. KİTAP FUARI SONA ERDİ

20200218kitap1İskenderun Belediyesi tarafından 07-16 Şubat tarihleri arasında düzenlenen İskenderun 1. Kitap Fuarı sona erdi. Kitap fuarı yoğun bir ilgi görürken birbirinden değerli yazarlar; kitapseverlerle buluşturdu. Kitap fuarına katılan ünlü yazarlar kitaplarını kitapseverler için imzaladı; düzenledikleri söyleşi programları ile hem vatandaşlarla sohbet ettiler hem de merak edilenleri yanıtladılar.

KİTAPSIZ YAŞAMAK; KÖR SAĞIR, DİLSİZ YAŞAMAKTIR

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” İskenderun Belediyesi olarak kitap günlerini bu yıl ilk kez gerçekleştirdik. Hemşerilerimizin fuarımıza göstermiş olduğu yoğun ilgiden oldukça memnunuz. Okuyan araştıran bir nesilin yetişmesi çok önemli. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. “şeklinde konuştu.

KİTAP OKUMAK; FARKLI DÜNYALARIN FARKINA VARMAKTIR...

Başkan Fatih Tosyalı,” Birbirinden değerli yazarlarımızı ve sanatçılarımızı fuarımızda konuk ettik. Söyleşi ve imza günleri gibi çok sayıda etkinliğe imza attık. Fuarımıza gösterdikleri ilgiden dolayı tüm ziyaretçilerimize, katılımcılarımıza ve yazarlarımıza teşekkür ediyor, gelecek fuarlarda tekrar bir arada olmayı diliyoruz ”dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939