ÜNLÜ SANATÇI BÜLENT SERTTAŞ 5 TEMMUZ FESTİVALİNDE KONSER VERDİ

Ünlü sanatçı Bülent Serttaş İskenderun 5 Temmuz Festivalinde binlerce kişiye verdiği konserle büyük beğeni topladı. İskenderun Belediyesi tarafından düzenlenen “5 Temmuz Kültür, Sanat ve Turizm Festivali” etkinlikleri kapsamında ünlü sanatçı Bülent Serttaş sahne aldı. İskenderun Anıt Alanında, Payas Kaymakamı ve İskenderun Kaymakam Vekili Polat Kara, AK Parti Hatay Milletvekilleri, ilçe belediye başkanları İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Türkiye Varlık Fonu yönetim kurulu üyesi Fuat Tosyalı’nın yanı sıra binlerce vatandaşın izlediği konserde Bülent Serttaş, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

 

Ünlü sanatçı Bülent Serttaş konser alanını dolduran vatandaşlarla birlikte söylediği şarkılarla ve bitmek tükenmek bilmeyen enerjisiyle İskenderun ve çevre ilçelerden gelen vatandaşlardan büyük alkış aldı.

Bülent Serttaş, birçok konsere gittiğini, ancak böylesine enerji dolu bir topluluğu çok nadir gördüğünü, kendisini festivale davet eden Başkan Fatih Tosyalı’ya teşekkür ettiğini söyledi.

Konser sonunda ise İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Ünlü sanatçıya çiçek takdim etti.

Başkan Fatih Tosyalı, İskenderunlulara yaşattığı unutulmaz bir geceden dolayı ünlü sanatçı Bülent Serttaş'a vatandaşlar adına teşekkür etti.

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939