İSKENDERUN BELEDİYESİ PERSONELİNE HİZMET İÇİ EĞİTİM SEMİNERLERİ DÜZENLENİYOR

20190827seminer5İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,"belediyemizdeki personellerimize yönelik olarak düzenlemiş olduğumuz hizmet içi eğitim seminerlerimiz devam ediyor "dedi.İskenderun Belediyesi persoenline belediyenin brifing salonunda hizmet için eğitimleri kapsamında "Beden dili ve iletişim, İş hayatında iletişim ve protokol kuralları" konulu seminer verildi. bBaşkan Fatih Tosyalı seminler ile ilgili yaptığı açıklamada ,"Kıymetli halkımıza daha iyi hizmet vermek için hizmet içi eğitim ve seminerlerimize devam edeceğiz. Eğitimler tüm birimlere yönelik gerçekleştiriliyor. Seminerlerde yerel yönetimlerde Halkla İlişkiler, iletişim stratejisi, personellerin halkla ilişkilerde tutumu ve kaliteli yönetim konuları konunun uzmanları tarafından anlatılıyor "dedi.

Vatandaşlarla sürekli iç içe olan bir kurum olarak kurumsallığa önem verdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Tosyalı,"İskenderun Belediyesi olarak vatandaşlarımızla aramızdaki iletişimin güçlü kılınmasına her zaman önem veriyoruz.Hizmetlerimizin ana hedef kitlesini oluşturan kent sakinlerimizle şeffaflık anlayışı temelinde sürekli ve etkili bir iletişimle birlikte başarılı bir iletişim stratejisini yakalayabiliriz. Hemşehrilerimize en yakın hizmet birimi olan yerel yönetimlerin, halkı memnun ve mutlu etme, onun güvenini ve desteğini kazanma gibi vazgeçilmez sorumlulukları vardır "şeklinde konuştu.

Başkan Tosyalı,"düzenlediğimiz eğitim çalışmasında sunum yapan değerli uzmanlarımız Psikolog Esra Akın,Sosyalog Talat Mavi ve Eğitimci ,Cihangir Kaya'ya çok teşekkür ediyoruz" ifadeleri kullandı.

 

 

 

 

 

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939