01.07.2020 ÇARŞAMBA GÜNÜ ALINAN MECLİS KARARLARI

20200707meclis1İskenderun Belediye Meclisi gündeminde bulunan konuları görüşmek üzere Belediye Meclis Salonunda toplandı. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı Başkanlığında toplanan mecliste gündemde bulunan maddeler görüşüldü. Meclis toplantı öncesinde, Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk Olmak üzere tüm şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunuldu. Düzenlenen meclis toplantısı öncesinde bir konuşma yapan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Hepimizin görevi kıymetli hemşerilerimize en iyi hizmeti vermektir. Bizlerde kimseyi ayırt etmeden her mahallemize eşit hizmet götürüyoruz. Her fırsatta halkımızın içerisindeyiz. Her gün bir farklı mahallede hemşerilerimiz ile bir araya geliyoruz. Sorunları ilk ağızdan yerinde tespit ediyoruz. İskenderun’umuzu güzel günler bekliyor. Rabbim hayırlı hizmetler yapmayı nasip eylesin” dedi.

09.06.2020 SALI GÜNÜ ALINAN MECLİS KARARLARI

20200608meclis1İskenderun Belediye Meclisi, normalleşme süreci ile birlikte ilk kez toplandı. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı başkanlığında toplanan mecliste, belediye meclis üyeleri, maskeli olarak sosyal mesafe düzenine ve kurallara uygun olarak yerlerine oturdu. Mecliste ilk olarak saygı duruşunda bulunuldu. Meclis salonunda yapılan toplantının açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, meclis üyeleri ile yeniden yüz yüze görüşmekten duyduğu mutluluğu dile getirdi.

04.02.2020 SALI GÜNÜ ALINAN MECLİS KARARLARI

20200205meclis1İskenderun Belediye Meclisi gündeminde bulunan konuları görüşmek üzere Belediye Meclis Salonunda toplandı. İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı başkanlığında toplanan mecliste gündemde bulunan maddeler görüşüldü.

Toplantı öncesinde belediyenin çalışmaları ve faaliyetleri hakkında görsel sunum eşliğinde bir konuşma yapan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” İskenderun’a Değer katacak birçok çalışma içerisindeyiz. Ziraat Bahçesi olarak bilinen araziye millet bahçesi yapılması noktasında önemli girişimlerimiz var. Sakarya mahallesinde Emel Akçay ilkokulunun karşındaki gayrimenkul girişimlerimiz sonucunda belediyemiz envanterine kazandırılmıştır. Mevcut 5 Temmuz stadının tamamen yıkılarak yerine millet bahçesi yapılması konusunda Çevre ve Şehircilik Bakanımızın verdiği talimatın ivedilikle hayata geçirilmesi için gerekli çalışmaları ve prosedürü devam ettiriyoruz. Yeni stadyumu ise İskenderun Teknik Üniversitesi kampüsüne yapılması için işlemler tamamlanarak protokol aşamasına gelinmiştir” dedi.

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939