BAŞKAN SEYFİ DİNGİL ÇEŞİTLİ PROGRAMLARA KATILDI

20170515ciger1İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, belediye çalışmalarının yanı sıra, diğer zamanlarında kentimizde ve bölgemizde düzenlenen çeşitli etkinliklere, programlara, taziye ve geçmiş olsun ziyaretlerine katılarak vatandaşlarımızla bir araya gelmeyi sürdürüyor.  Çeşitli ziyaretlere katılan Belediye Başkanı Seyfi Dingil, hafta sonunda da sivil toplum kuruluşlarıyla ve vatandaşlarımızla bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunuyor, görüş, öneri, istek ve talepleri dinliyor. 

Hafta sonunda Kırıkhan'da düzenlenen 1 . Ciğer Festivaline katılan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,festavalin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek festivalin hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Ardından Kırıkhan Belediyesi sosyal tesislerinde AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen istişare toplantısına katılan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,parti üyeleri ile çalışmalar hakkında istişarede bulundu.

Arsuz’da düzenlenen Doğa ve Su sporları festivalinin açılış törenine katılan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, festivalin bölgenin tanıtımı açısından önemli bir organizasyon olduğunu dile geitrdi. Başkan Seyfi Dingil, ayrıca festivale katılan vatandaşlar ve sporculara ile bir araya gelerek başarı dileklerini iletti.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ayrıca İskenderun Belediyesi sanat galesinde Simya Koleji ortaokul öğrencilerinin hazırlamış olduğu yılsonu resim sergisinin açılışını gerçekleştirdi. Sergiyi gezerek bilgiler alan Başkan Seyfi Dingil, emeği geçenlere teşekkür etti.

Toplumun her kesiminin öneri, talep ve isteklerini dinlediklerini ifade Başkan Seyfi Dingil,” Her zaman ortak akıl ile hareket ediyoruz. Amacımız bu kente daha iyi hizmet götürebilmek. Bu anlamda toplumun tüm kesimleri ile iletişim halindeyiz. Herşey İskenderun İçin” dedi.

 

 

 

 

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 90 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939